Продукти
Топ продукти

пазли для розвитку дитини

ДЕРЕВ'ЯНІ ПАЗЛИ КВОКА

Навчальні серії пазлів для розвитку дитини з перших років життя і не тільки! Ідеальні для юних дослідників. Допомагають покращити мілку моторику рук, розвивають асоціативне мислення та творчість, навчають базовим поняттям та забезпечують веселі пізнавальні ігри!

Лазерна порiзка Щоб отримати продукт бездоганної якості, наші майстри використовують в своїй роботі сучасні технології.

На початковому етапі створення іграшки, всі елементи формуються за допомогою високоточної лазерної порізки деревини. Швидкість роботи лазера дозволяє отримати деталі з максимально точними розмірами та плавними гладенькими контурами. Вирізані фігурки в точності відповідають отворам, не мають дефектів. Під час роботи лазера відбувається термічна обробка зрізів, що робить виріб більш стійким та витривалим. Лазерна порізка допомагає створити унікальні іграшки за ексклюзивними дизайнерськими ідеями.

Подвійна шліфовка Іграшки від Quokka ніжні та приємні на дотик завдяки подвійному шліфуванню на швейцарському обладнанні.

Наша іграшкова майстерня споруджена новітнім швейцарським обладнанням. Кваліфіковані спеціалісти двічі ретельно обробляють кожен елемент, тому поверхня ідеально рівна та гладенька. Відшліфовані вироби не мають зазубрин та сколів, відсутні гострі краї. Скрупульозна праця наших майстрів робить іграшки Quokka безпечними для дитячих ручок.

Сертифікація Для нанесення малюнків компанія «Quokka» обрала абсолютно безпечні для дітей американські фарби на водній основі.

Відповідно до вимог Управління охорони здоров'я в США, наші фарби були протестовані за найсуворішими показниками, які враховують фактори безпеки по відношенню до дітей. Та отримали сертифікат GREENGUARD for Children & Schools Certified (GREENGUARD GOLD), котрий гарантує безпечність використання дітьми.

Яскраві дизайни та насичені кольори Наші дизайнери сумлінно працюють над створенням унікальних малюнків іграшок «Quokka». Кожен малюнок неначе «живий» та відповідає реальному прототипу.

Для нанесення зображень використовуються сертифіковані фарби на водній основі та прямий ультрафіолетовий друк. Завдяки такій технології кольори чіткі, насичені та яскраві. Малюнки стійкі та з часом зберігають свій колір. Водночас ультрафіолетова обробка нейтралізує віруси та бактерії. Завдяки використанню безпечних матеріалів та сучасних інструментів створюється досконалий малюнок.

дитячі розвиваючі іграшки

БІЗІ КУБИ ТА ДОШКИ КВОКА

Дерев'яні сортери, куби та дошки для вдосконалення координації рук дітей, розвитку логічного мислення та покращення просторової уяви. Необхідні іграшки в арсеналі юних дослідників та справжніх профі. Гарантують масу насолоди та корисний час!

Де знайти Quokka
Країна
Offline магазин
Місто
Online магазин
Купити й протестувати продукцію Quokka
Купити продукцію Quokka